yüzme kursu erenköy maslak bahçeşehir

Çocuk Yüzme Kursu

Kadıköy-Erenköy / Maslak-Ayazağa
Ispartakule-Bahçeşehir Yüzme Havuzları

ABD, İngiltere gibi ülkelerde yaygın olarak uygulanan programlarla okul öncesi (2-5 yaş) yüzme derslerimiz, FMV Işık Okulları İstanbul Anadolu Yakası Erenköy Kampüsü yüzme havuzu, İstanbul Avrupa Yakası Ayazağa ve Ispartakule Kampüsleri yüzme havuzlarında devam etmektedir.

2-3 Yaş Yüzme Eğitimi

2-3 yaş yüzme derslerimizde çocuklarımız velileri ile birlikte derse katılacak. Çocuğunuz eğlenerek suyu severken öncelikli olarak su içinde ve dışında kendi sınırlarını öğrenecek, nefes kontrolünü sağlayacak, temel yüzme ve nefes alma becerilerini geliştirirken sizlerle kaliteli zaman geçirecek.

2-3 Yaş Çocuk Yüzme Kursu Genel Bilgiler
  • Ders süresi 45 dakikadır.
  • Tuvaletini tutamayan veya söyleyemeyen çocuklarımız için velileri mutlaka yanlarında en az iki adet Huggies Little Swimmers Mayo Bebek Bezi getireceklerdir. Havuz hijyeni açısından lütfen en ufak bir tereddütünüz var ise en azından ilk dersler için bu bezlerden edininiz.
  • Çocuklarımız ile birlikte mutlaka velisi de havuzda mayosu ve malzemeleriyle hazır bulunacak ve suya girecektir. Dersler veli ve çocuk suda birlikte verilecektir.
  • Dersler havuzlarımızın 1.40 metre derinlikteki bölümünde yapılacaktır.
  • Havuzlarımıza bonesiz girmek yasaktır. Fakat bu yaş grubu çocuklarımızın alışma devresinde onları sadece bone giymek istemediği için kaybetmemek amacıyla istisna sağlanabilmektedir. Veliler için bone şarttır. Boneden rahatsız olan çocuklarımız için daha rahat ve esnek kumaş bonelerin temin edilmesini tavsiye ediyoruz.

Kayıt olmak ve bilgi almak için İletişim