yüzme kursu erenköy maslak bahçeşehir

Yetişkin Yüzme Kursu

Kadıköy-Erenköy / Maslak-Ayazağa ve Ispartakule-Bahçeşehir Yüzme Havuzları

ABD, İngiltere gibi ülkelerde yaygın olarak uygulanan programlarla, 12 yaş ve üstü genç ve 18+ yaş yetişkinlere yönelik yüzme derslerimiz, FMV Işık Okulları İstanbul Anadolu Yakası Erenköy Kampüsü yüzme havuzu, İstanbul Avrupa Yakası Ayazağa ve Ispartakule Kampüsleri yüzme havuzlarında devam etmektedir.

Yetişkin Yüzme Eğitimi

Yetişkinlere yönelik programlarımızda, 12 yaş ve üstü gençlerimiz ve 18+ yaş yetişkinler, maksimum 6 kişilik yetişkin yüzme gruplarımızda yüzme öğrenecek veya seviyesine uygun gruplarda yüzme tekniklerini geliştirecekler.

Yetişkin Yüzme Kursu Genel Bilgiler
  • Yetişkin Yüzme Kurslarımızda üyelerin yüzme seviyelerine uygun maksimum 5-6 kişilik gruplar oluşturulmaktadır.
  • Yetişkin yüzme kurslarımız 12 yaş ve üstü tüm kişilere açıktır. Sıfır yüzme seviyesinden ileri düzey teknik eğitime kadar tüm eğitimler kurslarımızda verilmektedir.
  • Antrenörümüzün uygun gördüğü üyelerimiz FMV IŞIK Master Yüzme Takımına dahil olarak antrenmanlara katılabileceklerdir.
  • "Su Korku"nuz varsa en azından 1 program özel birebir eğitim almanızı tavsiye ederiz. Not : "Suda boğulma korkusu" ile "su korku"su birbirinden farklıdır. Yüzme bilmiyorsanız suda boğulma korkusu gayet doğaldır, grup derslerimize katılabilirsiniz. Fakat daha önce ciddi bir boğulma tehlikesi geçirdiyseniz yada ayağınızı suya sokarken dahi korkuya kapılıcak derecede şiddetli korkularınız varsa sizde su korkusu vardır. Bu durumda en az 3 ders özel eğitim almanız yüzmeyi daha kısa sürede kolayca öğrenmenize yardımcı olacaktır.
    Bilgi için : Yetişkin Özel Yüzme Dersi
  • Kayıt olan üyelerimiz yüzme seviyesine göre 3 farklı grupta eğitim alacaktır. Kursumuza katıldığınız ilk derste yüzme seviyeniz belirlenir ve ilgili gruba yerleştirilirsiniz.
  • Derslerde; başlangıç seviyesinde havuzlarımızın 1.40 metrelik bölümü, ilerleyen seviyelerde daha derin bölümleri kullanılacaktır.

Kayıt olmak ve bilgi almak için İletişim